Hopp til hovedinnhold
  • Del:
Publisert på

Nyt fortsatt vinteren i Varingskollen

Tusen takk til alle gjester som har besøkt oss i vinterferien. Det har vært topp stemning, litt påfyll av pudder og masse smil. Dette har vært den beste vinterferien i Varingskollen på mange år. Det er utrolig gledelig at så mange koser seg hos oss. Her er en liten stemningsrapport fra oss til dere,  https://www.facebook.com/reel/674798292390184

Vi står på videre for å lage flere flotte skidager. Fom. uke 9 går vi tilbake til ordinære åpningstider. Dvs mandag-fredag kl. 16:30-21:00 og lørdag-søndag 10:00-16:30.

En liten godbit, tirsdag 24. februar åpner vi allerede kl. 12:00 og holder åpent til kl. 21:00.

Fredag er vi tilbake med Funky Friday samtidig som det vil være storslalomrenn i Ola. Følg info og skilting.

OL er over men fortvil ikke, våre instruktører er på jobb og kan gi deg både mer trygghet på ski og bedre ferdigheter i bakken. Se under Skiskole på våre hjemmesider for å booke timer.